Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

IPN

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 8:52 am    Temat postu: IPN Odpowiedz z cytatem

ROMANOWSKI JÓZEF - IPN BU 0806/3042
ROMANOWSKI JÓZEF - IPN BU 00244/209
ROMANOWSKI JÓZEF - IPN BU 01024/1532
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A radek dalej swoje stary daj sobie spokoj nowe forum a ty znowu zaczynasz, jesli kogos niecierpisz spoko, ale daj spokoj bo to juz nudne sie staje, robicie nagonke na ludzi ktorzy stoja po 2 stronie nie przygladaja sie biernie przekreta jakie w gminie odchodza, przekret za przekretem, reka reke myje, ale mam nadzieje ze niedlugo ludzie podsumuja naszego Wodza gminy i jego swite.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejzalem ta liste jes tam duzo znanych nazwisk kojarzacych sie z mieszkancami naszego miasteczka wiec dlaczego wkleiles tylko to jedno, hm ale na to nie trzeba juz odpowiedzi,. PS jesli chcesz moze dorzuce kilka to znajdzie sie rozwiniecie twojego tematu bo jak narazie lipa Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie adminie nie obraza pan sie na mnie

KOWALEWSKI DARIUSZ - IPN BU 00744/389
KOWALEWSKI DARIUSZ - IPN BU 001075/241
KOWALEWSKI DARIUSZ - IPN BU 001121/4025

A wiec panie radek nie przesadzajmy bo mozemy kogos obrazic jak sam widzisz nie daleko trzeba szukac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodmanfeta napisał:
Przejzalem ta liste jes tam duzo znanych nazwisk kojarzacych sie z mieszkancami naszego miasteczka wiec dlaczego wkleiles tylko to jedno

No w?a?nie, rodmanfeta, dlaczego akurat to jedno?
Chcia?em usun?? ten temat, ale w tej chwili, gdy to zrobi? kto? mi zarzuci, ?e to z powodu powy?szego wpisu.
Otó? wywal? ten w?tek za kilka dni, bo ?mierdzi.
Tylko jedno dodam - nie dlatego, ?e moje nazwisko jest na znanej li?cie prezesa TVP - bo jest (zreszt? sto?ek prezesa to nagroda dla W za list? w?a?nie). Tylko nie jako kapusia ale tego, któremu kapowano. A to ró?nica.
Mia?em taki 6 miesi?czny epizod w mojej m?odo?ci, o którym nie daj? mi zapomnie?. Nie pasowa?a mi ta s?u?ba i odszed?em na w?asne ?yczenie. Mia?em z powodu rezygnacji niemi?e przej?cia, o których te? chcia?bym zapomnie? ale mi nie daj?.
Natomiast wiele si? dowiedzia?em i nie mam zamiaru swoj? wiedz? dzieli? si? z nikim - chyba, ?e zostan? zmuszony.
Nie podnieca mnie lista W., lustracja itd., bo swoje wiem i niechby to zosta?o na zawsze tylko w mojej g?owie. Nie nale?? w tym wzgl?dzie do grupy oszo?omów wykszta?conych, wypasionych w PRL, a teraz zbijaj?cych kapita? polityczny na opluwaniu wszystkiego, co si? w?a?nie z PRL- em wi??e.
Oddajcie swoje PRL-owskie doktoraty i profesury, wyprowad?cie si? z domów wybudowanych przez komun? i tak dalej mo?na by wymienia?.


Ostatnio zmieniony przez dakko dnia Sro Lip 26, 2006 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodmanfeta pisze ?w w gminie przekr?t za przekretem. A to ciekawe, to? tam na okrag?o powinien siedzie? prokurator i zamyka? po kolei urzedników winnych przekretów. Jako? nie zauwazam tam prokuratora, i nie s?ysza?em zeby kogokolwiek zamkneli za rzekome przekr?ty.
I na koniec uwaga - jak sie nie ma dowodów to sie bzdur nie pisze.
A nazwisko figuruje na liscie i taka jest prawda, czy to sie komus podoba czy nie.
Nie ja sie musze t?umaczy? dlaczego niejaki Pan R. jest zarejstrowany w IPN.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno, jest projekt PIS ,?e radni równie? beda musieli przedstawi? za?wiadczenie z IPN. No i wtedy zobaczymy kto mia? racje. Jak to mówia " oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wyp?ywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam, czekam na te kilka nazwisk i jakos nie moge sie doczeka?. Czyli znowu bicie piany. wg., zasady gdzie? bi? dzwon, tylko gdzie, oto jest pytanie.
rodmanfeta kogos pos?dasz o stronniczo??, a jak w takim razie nzwa? Twoje zajawki.Nie mo zna inaczej niz be?kot.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nazwiska figuruje na liscie i taka jest prawda, czy to sie komus podoba czy nie. Z ta roznica ze przy niektorych jest dopisek akta osobowe, a w innych jedynki co to oznacza wystaryczy zobaczyc te liste. Embarassed
Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upsss chyba ktos sie zagotowal Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOO, widze ?e rodmanfeta zorientowany w temacie. Czyzby??????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi radziu troche sie wyg?upi?e? Pan Romanowski na spotkaniu w domu kultury przedstawi? dokument z IPN-u nie ma nic na sumieniu troche sie wyg?upi?e?, przyznasz sie w koncu do b??du i przeprosisz czy nie masz na tyle odwagi i honoru?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group