Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

superbelfer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 4:49 pm    Temat postu: superbelfer Odpowiedz z cytatem

Kandydat na burmistrza g?osi ?e wygra? plebiscyt ba superbelfra w pow.choszcze?skim ( w którym roku to by?o) w takim razie kto mi wyt?umaczy dlaczego takie s?abe wyniki uzyskuja uczniowie uczeni przez superbelfra?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holohola pani radek moi znajomi mieli fizyke z Panem Jozkiem i nie nazekali w szkole sredniej na studiach tym bardziej, a to ze teraz m?odzie? jaka jest to wszyscy wiedza wine naj?atwiej zwalic na nauczyciela ze z?y wiec prosze nie obrazac w ten sposóbkompetentnych ludzi jak sie nie ma zielonego pojecia o temacie prosze pani? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sk?d te n?dzne wyniki na testach, chyba przez kaczuszki. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli masz na mysli wyniki twojego syna z fizyki to twoj problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"nazekali w szkole sredniej na studiach tym bardziej, " - no coments. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aliG



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 14

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?li chodzi ci o pana Romanowskiego to jego akurat wspominam bardzo dobrze jako jednego z nielicznych, ale dobrych nauczycieli w naszym gimnazjum. Je?li chodzi o wyniki uczniów gimnazjum to pogratulujmy obecnej pani dyrektor z wielkim do?wiadczaniem par? lat nauczycielem i wiele lat praktyki za barem wiadomo, za co to ta posadka klan pana L dzia?a skutecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
____



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podsta w fizyki nie dane by?o si? nauczy? w podstawówce czy gimnazjum... jakie? tam przeb?yski o 3 prawach Newtona, ale to si? dzia?o akurat za spraw? p. Darka Smile

Ta... a widzieli?cie "Spuerparti?"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cristiano



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialem fizyke z panem Romanowski juz do?? dawno temu i szczerze mowiac nie narzekam. nie wybralem fizyki jako przedmiotu mojego dalszego rozwoju ale na swiadectwie z liceum a uczylem sie w liceum gdzie poziom byl wysoki i ukonczylem z 4 na swiadectwie. wystarczylo w miare systematycznie sie uczyc. tak samo nie mialem zadnych problemow z informatyk? której uczyl mnie pan Kowalewski ani z matematyk? któr? mialem z pani? Szwarc takze do nauczycieli sie nie przyczepiam. wrecz dziekuje ze przygotowali mnie do przyszlosci czasem dosc bolesnie doswiadczaj?c i teraz studiuje sobie na uniwerku w poznaniu europejstyke. ale czy nauczyciel sprawdzi sie na stanowisku burmistrza???? nie wiem. ja chcialem zeby kto inny kandydowal na burmistrza. moj tata go namawial, jego koledzy go namawiali ale odpowiadal niestety kategorycznie nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aliG



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 14

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cristiano kogo masz na my?li??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

____ napisał:
Mi podstaw fizyki nie dane by?o si? nauczy? w podstawówce czy gimnazjum... jakie? tam przeb?yski o 3 prawach Newtona, ale to si? dzia?o akurat za spraw? p. Darka Smile
Nie wiem, czy te przeb?yski, to dzi?ki mnie, czy ta niewiedza to przeze mnie. Wszak nie ucz? fizyki. Czy móg?by? precyzyjniej?
I jeszcze jedno - je?li chodzi?e? do gimnazjum, czyli ju? po reformie o?wiaty, to w podstawówce nie mog?e? uczy? si? fizyki, bo jej tam nie ma. A mo?e nie chcesz si? zbytnio demaskowa??
pozdrawiam
p.Darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group