Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I oznaki ?alu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 12:14 pm    Temat postu: I oznaki ?alu Odpowiedz z cytatem

Wpis na stronie www.recz.pl
"Rodmanfeta, bo raz si? tak podpisuje, raz inaczej, a raz wcale, robi tu spor? frekwencj?. Spo?ród 5 ostatnich wpisów - 3 s? od niego. 82.145.90.191 - ten IP to Uniwersytet Szczeci?ski. "
Chcia?em doda? ze dzie? wcze?niej Pan dakko nazwa? mnie bydlakiem, gdyz twierdzi? ze podpisuje sie jego nazwiskiem pod wypowiedziami, administrator strony www.recz.pl usun?? ten wpis gdy? by? obra?liwy. Napisa?em prywatna wiadomo?? do niego gdy? poczu?em sie urazony poniewa? nigdy nie podpisywa?em sie za dakko, nie pomog?o.
Uwaza?em pana za kulturalnego cz?owieka, a tym wpisem nie wiem co pan chcia? osi?gn??, mysli pan ?e mnie pan zastraszy podaj?c moje ip, niestety te czasy sie juz skonczy?y i mam takie samo prawo g?osu jak i pan, a ?e nie lubie Ligusa w przeciwie?stwie do pana to mam przechlapane, p.s. pozdrowi pan radzia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 4:25 pm    Temat postu: Re: I oznaki ?alu Odpowiedz z cytatem

rodmanfeta napisał:
Napisa?em prywatna wiadomo?? do niego gdy? poczu?em sie urazony poniewa? nigdy nie podpisywa?em sie za dakko, nie pomog?o.
Pomog?o!!! Tylko dopiero teraz w??czy?em komputer i zaraz na prywatn? wiadomo?? odpisa?em. Masz j? w skrzynce.
Mylisz si? s?dz?c, ?e nie potrafi? przyzna? si? do b??du. W?a?nie to robi?. I faktycznie, gdy przeczyta?em wiadomo??, w której kto? podaje si? za mnie i przedstawia swoje pogl?dy jako moje, to si? zagotowa?em. Ale po "ostygni?ciu" poprosi?em admina strony recz.pl o usuni?cie tego wpisu. Niestety zd??y?e? ju? go przeczyta?.
Jest mi przykro z tego powodu.
I jeszcze jedno. Mo?esz mi wierzy? lub nie, ale nie pozdrowi? radzia, bo nie wiem kto to. Wiem tylko, ?e pos?uguje si? neostrad?, a tam IP zmienia si? co 48 godzin, czy jako? tak. Kiedy? nawet ja mia?em by? radziem, nawet atakowano mnie o to na sesji. Takie wpisy to nie mój styl. Ja mam odwag? podpisywa? si? imieniem i nazwiskiem, a je?li jestem w b??dzie, potrafi? si? do tego przyzna?. To si? nazywa odwaga cywilna. Je?li wi?c kto? wi??e radzie ze mn?, to mnie obra?a.
Wy, forumowicze macie nade mn? jedn? przewag?. Wiecie kim ja jestem, a ja nie wiem kim jeste?cie Wy. Mog? tylko wskaza?, ?e z jakiego? komputera dokonuje wpisów osoba, która posiada kilka pseudonimów. No, ale mo?e z jednej szczeci?skiej kafejki korzysta w tym samym czasie kilku Reczan? Kto to wie?
A adres IP w ksi?dze recz.pl jest jawny i ka?dy bardzo ?atwo mo?e sprawdzi? do kogo nale?y serwer, wi?c nie wiem o co chodzi z tym straszeniem.
D. Kowalewski - tym razem ten prawdziwy.
_________________
Ma?o ludzi my?li, ale ka?dy chce mie? swoje zdanie.
G. Berkeley
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie gniewam sie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group