Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hyde Park

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kogler



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 20

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 9:46 pm    Temat postu: Hyde Park Odpowiedz z cytatem

Hyde Park to jeden ze znanych londy?skich parków, gdzie od ponad dwustu lat istnieje Speaking Corner. To takie miejsce, gdzie ka?dy, o ka?dej porze, korzystaj?c z prawa do wolno?ci s?owa, mo?e wyra?a? swoje pogl?dy na ka?dy temat. Oczywi?cie, nie chodzi o obra?liwe komentarze, ale o mo?liwo?? wymiany pogl?dów. Mieli?my w Reczu swój Hyde Park i swój Speaking Corner w postaci Ksi?gi Go?ci. Niestety, od oko?o miesi?ca, zakneblowano nam usta. Zbyt silne opinie ra?? widocznie w?odarzy, którzy ch?tnie krytykowali ale ju? mniej ch?tnie krytyki chc? s?ucha?. Poziom tych komentarzy, niestety, cz?sto bardzo niski, ?wiadczy? o naszej, wspólnej kulturze- no có?-tacy w?a?nie jeste?my, ale ograniczanie ludziom dost?pu do mo?liwo?ci korzystania z wolno?ci s?owa-jest smutnym objawem braku demokracji w naszej gminie. Czy tylko ja tak my?l? czy jeszcze kto??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troch? cierpliwo?ci. Wszystko b?dzie i jest publikowane. Sesja odby?a si? 28.12.06r. Ciekawe czy Pan interweniowa? za ostatniej kadencji w której mia?y miejsce sytuacje publikowania protoko?ów na kilka dni lub godzin przed nast?pn? sesj?. Nie b?d? odpowiada? na korespondencj? niepodpisan?.
Józef Romanowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troch? cierpliwo?ci. Wszystko b?dzie i jest publikowane. Sesja odby?a si? 28.12.06r. Ciekawe czy Pan interweniowa? za ostatniej kadencji w której mia?y miejsce sytuacje publikowania protoko?ów na kilka dni lub godzin przed nast?pn? sesj?. Nie b?d? odpowiada? na korespondencj? niepodpisan?.
Józef Romanowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie zosta? opublikowany protokó? z przebiegu III sesji na stronach BIP a tylko same uchwa?y.

Nie podejrzewam , ?eby zwyczjowo przyj?te publikowanie protoko?ów z ka?dej sesji na stronach BIP by?o zaprzestane . Dla mieszka?ców Recza, którzy nie uczestnicz? w sesjach wiarygodnym ?ród?em informacji jest informacja na stronach BIP.

Chyba Nowa W?adza nie ma nic do ukrywania przed mieszka?cami Recza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kogler



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 20

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, ale Hyde Park to nie pytanie o sesje. A sesje, to sprawy rady a nie Burmistrza, chyba, ?e si? myl?.
Poza tym - na forum zarejestrowanych jest ponad 90 u?ytkowników-i tylko pytam, czy nie brakuje ludziom w mie?cie Ksi?gi Go?ci, ale je?li brakuje tylko mnie-to nic, nie mam wi?cej pyta?.

To jedno, drugie-Je?li Pan Budrys, podpisuje si? nazwiskiem burmistrza, to troch? dziwnie czyta si? inne teksty Pana Budrysa (np. te o hali). Czy burmistrz pisa?by o sobie "a burmistrz biedaczysko...?" Z reszt?, ja si? na tym nie znam, ale niepotrzebna jest ta nerwowo?? w odpowiedziach.
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chandler



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 22
Skąd: Recz

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi równie? co? nie pasuje. Pytanie o protoko?y zadano o 1.47, ale odpowiedzi udzielono o 1.42 tego samego dnia!!! Conajmniej dziwne.
_________________
Chandler
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kogler



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 20

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?ki Chandler. ?e jeste?, bo ju? mi chodzi?o po g?owie, ?e ludzie boj? si? zabiera? g?os po burmistrzu?/budrysie? Mam wra?enie, ?e ludzie czytaj? ch?tnie, ale tak jak boj? si? odzywa? do siebie na ulicy (niestety, tak, si? zrobi?o po wyborach), tak samo wol? nie zabiera? g?osu na forum. I w?a?nie o to mi chodzi. W Ksi?dze Go?ci by?o wi?cej swobody.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa pierwsze moje wpisy to jest odpowied? p. Burmistrza na moje pytanie skierowane do Niego odno?nie protoko?ów. Jest to zacytowana odpowied? jak? otrzyma?em. Nie w moim stylu jest przypisywanie sobie wypowiedzi Burmistrza - to tyle wyja?nienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gandalf



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Troch? cierpliwo?ci. Wszystko b?dzie i jest publikowane. Sesja odby?a si? 28.12.06r. Ciekawe czy Pan interweniowa? za ostatniej kadencji w której mia?y miejsce sytuacje publikowania protoko?ów na kilka dni lub godzin przed nast?pn? sesj?. Nie b?d? odpowiada? na korespondencj? niepodpisan?.
Józef Romanowski"

Drogi Józefie czas ju? si? troszeczke nauczyc a nie jak zwykle swoja metoda opowiadac bajki - kiedy to sie publikuje protokó? z sesji - a no w?a?nie formalnie protokó? powinien byc publikowany po nast?pnej sesji, przeczytaj dobrze statut to chocia? b?dziesz mia? ?wiadomo?c na temat publikacji protoko?u. ?eby? nie straci? ca?ego tygodnia podpowiem ci ze jest to par. 121 Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie BIP MiG Recz opublikowano protokól z III sesji RM Recz, zachecam do lektury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group