Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wycieczka do M

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chandler



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 22
Skąd: Recz

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 12:35 am    Temat postu: Wycieczka do M Odpowiedz z cytatem

Wystarczy wklepac www.recz.pl, pogrzebac i wszystko staje sie jasne.
Oto informacja burmistrza z oficjalej strony Recza.
Dnia 23 marca br. delegacja z gminy Recz odwiedzi?a miasto Malchin.
Delegacja z Recza (w sk?adzie Burmistrz Recza, vice -Burmistrz, Przewodnicz?cy Rady Miejskiej, Skarbnik Miejski, Dzia? promocji, Kierownik OPS, Dyrektor MGOK, vice- Dyrektor S.P., przedstawiciel Gimnazjum) zosta?a zaproszona przez Burmistrza Malchin.
Pobyt w Malchin trwa? jeden dzie?, delegacja odwiedzi?a min. Szko?? Podstawow?, Szko?? Muzyczn? i Regionaln? „S. Marcus”, Bibliotek? Miejsk?. Wizyta sko?czy?a si? wieczorem po?egnaniem go?ci w Rathausie u Burmistrza Malchin. Nast?pna wizyta jest planowana w Reczu na obchodach „Dni Recza”.

"Troche uporu, samozaparcia i moge oglosic konkurs:
Kto pierwszy przesle mi prywatna wiadomosc ktora z osob przedstawionych na fotorafii jest przedstawicielem gimnazjum, ten otrzyma ode mnie paczke norweskich krabow (pyszne!). Moja corka nie potrafi odpowiedziec, chociaz do gimnazjum chodzila 3 lata. Ja typuje - First Lady (ale, czy Pierwsza Dama ma co? wspólnego z gimnazjum?)
P.S.
Teraz jestem w Polsce. To bardzo wesoly kraj

Jak moja zona chce jechac na wycieczke, to wsadzam ja w auto i jedziemy. Ale nie za pieniadze podatnikow!!!!!!!!!!!! W Norwegii prywatne wycieczki za pieniadze podatnikow sa nie do pomyslenia. No, ale Norwegia to biedny kraj. Gdzie im do nas.

Panie burmistrzu, kim jest ta osoba z fryzur? przypominaj?c? "afro" u Pana lewego barku i kogo reprezentuje? Kto zaplacil a jej podroz i wizyte w Malchin? Czy to jest "praworzadnie"?
Jak sie to ma do informacji na oficjalnej stronie www.recz.pl?
Pan czyta to forum, a ja oczekuje odpowiedzi.
_________________
Chandler
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kora



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedstawicielem gimnazjum jest Pani Sawczuk, która jest na zdj?ciu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nareszcie kto? Pani? Ma?osi? rozpozna?!
Chandler, winien jeste? Korze (ale nie mojej) paczk? tych krabów. Ale i tu mi co? nie pasi. Czy te norweskie kraby to nie jest towar typu np. grenlandzkich bananów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
skin



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równie? rozpozna?em p. Gosi? i wys?a?em prywatn? wiadomo?? do p., który og?osi? konkurs. Niestety nie odezwa? si?. Najwidoczniej kraby s? zbyt drogie by je tak sobie rozdawa?. Plama na honorze panie Ch. Pozdrawiam cho? nie powinienem. Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chandler



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 22
Skąd: Recz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto prywatna wiadomo??, o której wspomina skin:
"Gdzie sa moje pieprzone KRABY. Nie masz odwagi si? odezwac, to zamilcz na wieki i nie og?aszaj zadnych konkursów."

A to moja odpowied?:
Po pierwsze - przebywa?em za granic? i nie mia?em dost?pu do netu.
Po drugie - to kora odgad?a, a nie ty. No, chyba, ?e jeste? 2 w 1.
Po trzecie - kraby nie s? pieprzone, tylko zawieraj? inne przyprawy.
I po czwarte - troch? kultury prosz?.

A to, KORA - dla Ciebie. Mo?e nie paczka, ale zawsze co?. W kampanii te? nam wiele obiecywano, a co.


_________________
Chandler
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skin



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Chandler !!!
Wys?a?em Tobie prywatn? wiadomo??, w której poda?em nazwisko p. Ma?gosi. Nie by?em jednak w stanie okre?li? czy by?a w Machlin jako t?umacz czy te? jako przedstawiciel gimnazjum. Wiec wszystko wed?ug przepisu, który poda?e?. Je?eli nie odpowiada?e? na t? wiadomo??, to niestety wprawi?e? mnie w stan zdenerwowania, który sprawi?, ?e zareagowa?em w ten, a nie inny sposób. Og?aszaj?c konkurs musisz przewidzie?, to czy b?dziesz mia? dost?p do Internetu czy nie. Nast?pnym razem okre?l ramy czasowe konkursu i oszcz?dzimy sobie wten sposób niporozumie?. Zazwyczaj ?a?ujemy (niestety nie wszyscy) swoich czynów, ale po czasie. Obecnie jest mi przykro z powodu tej sytuacji i dlatego te? przepraszam.
Tak przy okazji Chandler nadajesz si? na naszego Burmistrza:D obiecuj?c jedno, i robi?c drugie (Kraby). Zastanów si? powa?nie, mo?e i Ty za cztery lata wyjedziesz z ?on? na wycieczk? za pieni?dze podatników.
Pozdrawiam i przepraszam je?eli poraz kolejny urazi?em:(.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym ten rodziaj k?ótni zostawi? na prywatne wiadomo?ci, cho?by dlatego, ?e sam diabe? czyta to forum i si? teraz cieszy Twisted Evil Rozwiewam te? w?tpliwo?ci dakko na temat bananów grenlandzkich i potwierdzam, ?e kraby to norweski przysmak (królewski).

@Chandler: Wiem, ?e kora nie odpowiedzia?a dla nagrody, ale wydaje mi si?, ?e nagrod? powiniene? zdecydowanie wys?a? teraz. Wkurzy?em si? troch? widz?c ten ?adny obrazek z krabami i twój podpis pod nim, bo sam og?osi?em jaki? czas temu konkurs na nowym forum i nie za wielu wzi??o w nim udzia? kontestantów. Puenta: mamy tendencj? narzeka? na nieco nieaktywne spo?ecze?stwo i na to, ?e w Reczu "nic" si? nie dzieje, ale swoimi postawami (-> obiecywanie gruszek na wierzbie a rozdawanie w zamian rozkoszy wizualnej) umacniamy si? sami w przekonaniu, ?e nie warto si? wysila?, szczególnie nie dla innych. To element naszej kultury, niestety ten mniej chlubny. Mimo wszystko zapewniam, ?e op?aca si? wysila?.

Wiem, ?e ten obrazek i komentarz maj? wyd?wi?k satyryczny i nawet co? w nim jest ALE starajmy si? pokazywa?, ?e mamy wi?cej klasy ni? elementy które wy?miewamy, bo inaczej ?arty przestaj? by? ?mieszne.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kora



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja corka nie potrafi odpowiedziec, chociaz do gimnazjum chodzila 3 lata. Ja typuje - First Lady (ale, czy Pierwsza Dama ma co? wspólnego z gimnazjum?)
Wida? córka zacz?sto do szko?y nie chodzi?a przynajmniej na histori?. Dla informacji biblioteka szkolna obs?uguje zarówno podstawówk? jak i gimnazjum. Gdzi s? moje kraby Panie Chandler !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group