Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mo?e wreszcie jawnie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla jakiej kasy?! Dla jakiej w?adzy?!
Ja te? uwa?am, ?e to zasakuj?ce i g?upie zarazem, patrze? do jakiego stopnia ludzie potrafi? si? ze?wini? aby tylko zdoby? prowadzenie w wyborach. Mnie to jednak zach?ca do brania w nich udzia?u, aby wszyscy demagodzy i kr?tacze zobaczyli, ?e nie ma dla nich miejsca nawet w wiejskiej polityce i nie oddamy na nich swoich g?osów. Mi nie jest wstyd, ?e ró?ni ludzie mieszkaj? w moim miasteczku, ale przyznaj?, ?e emocje jakie wywo?uj? wybory samorz?dowe to dowód, ?e jeszcze za wcze?nie u nas na demokracj?. O?wiecony zamordyzm przyj??by si? lepiej.

Poka?my, ?e nasze forum jest na poziomie i zrezygnujmy z ciosów poni?ej pasa (aluzje rodzinne, etc). Wyobra?cie sobie, ?e kto? z drugiego ko?ca Polski to czyta (a pewnie czyta i ma niez?y ubaw).
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ale przyznaj?, ?e emocje jakie wywo?uj? wybory samorz?dowe to dowód, ?e jeszcze za wcze?nie u nas na demokracj?".
Ludzie czy wy myslicie ?e Recz to Arkadia - kraina mlekiem i miodem p?ynaca a ludzie zyja szcz?sliwie bez trosk i problemów?
Emocje by?y, sa i b?d?.
Dla niektórych osób rzeczywi?cie jeszcze za wczesnie na demokracj? bo dla nich demokracja jest wtedy gdy oni g?osz? swoje i tylko swoje pogl?dy. Wszelka krytyka jest niedopuszczalna, niedemokratyczna czyli zamordyzm w najlepszym wykonaniu.
Jestem za dyskusja na poziomie ale w wykonaniu wszystkich zainteresowanych stron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie mieszkaniec "?yga?" to sie pisze przez "rz" - rzyga?
rzygaj?; rzygaj; rzyga?by.
A poza tym przyk?ad idzie z góry.
A jak Panu strona nie s?uzy prosze nie wchodzi? na ni?, nie b?dzie torsji czili rzygowin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loiogzmieen napisał:
Poka?my, ?e nasze forum jest na poziomie i zrezygnujmy z ciosów poni?ej pasa (aluzje rodzinne, etc). Wyobra?cie sobie, ?e kto? z drugiego ko?ca Polski to czyta (a pewnie czyta i ma niez?y ubaw).
Ca?kowicie si? zgadzam. Wpisy dotycz?ce spraw osobistych i rodzinnych s? niesmaczne, Radku.
Proponowa?em, by zadawa? pytania dotycz?ce programów, ewentualnie dotychczasowych dokona?. Pytania konkretne, a nie komentarze.
Zwa?, ?e Twoje ostre wypowiedzi nie przez wszystkich s? odbierane pozytywnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wpisy dotycz?ce spraw osobistych i rodzinnych s? niesmaczne, Radku."- nie wiem jak pozosta?ych ale mnie intresuje wszystko dotycz?ce kandydatów.
Gdyby to co napisa?em by?o nieprawd?, wtedy zgoda, nale?y mi si? opiernicz. Ale jako? nikt nie kwestionuje moich wypowiedzi.
Wiem, ?e moga by? przykre dla poniektórych ale cóz takie jest zycie.
Niestety, na Wersal w tej dyskusji nie licz?, a po za tym nie mam zamiaru bezkrytycznie przyjmowa? tutejszych wpisów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdyby to co napisa?em by?o nieprawd?, wtedy zgoda, nale?y mi si? opiernicz. Ale jako? nikt nie kwestionuje moich wypowiedzi. Wiem, ?e moga by? przykre dla poniektórych ale cóz takie jest zycie. Niestety, na Wersal w tej dyskusji nie licz?, a po za tym nie mam zamiaru bezkrytycznie przyjmowa? tutejszych wpisów.

Ja kwestionuj?. Radek, zastanów si? co piszesz, bo nie odbiegasz wiele od osoby, której tak bardzo nie znosisz i szczerze mówi?c mo?ecie sobie poda? r?k?. Uciekasz si? do tych samych metod co on. Zdaj sobie spraw?, ?e ten cz?owiek mo?e prze?ywa? teraz rodzinn? tragedi?. Bezkrytyczny to jeste? jak narazie dla samego siebie i musz? przyzna?, ?e si? zawiod?em na Twoich wypowiedziach. To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat, wi?c je?eli wy?lesz jak?? odpowied? to nie mam zamiaru podejmowa? dyskusji.

Wszyscy jeste?my lud?mi i ka?dy z nas MA PRAWO pope?nia? b??dy (...i wszyscy z prawa tego korzystamy). Sztuk? jest si? do nich przyzna?, ale jak kto? nie umie - to jego sprawa.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loiogzmieen - Po pierwsze, chcej zauwazy? ze ja nie zabiegam o wybór na stanowisko Burmistrza a wiadomy pan i nie tylko on, owszem tak.
I czy to sie komus podoba czy nie, chc? wiedzie? o kandydatach wszystko.
Az ?e prawda czasami bywa bolesna to nie moja wina.
A w ciemno wybiera? nie mam zamiaru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego sadzisz ze zabiegam o to stanowisko troche zapedziles sie z domyslami kolego Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dlaczego sadzisz ze zabiegam o to stanowisko troche zapedziles sie z domyslami kolego"
Kolego, czytaj i mysl. Pokaz kiedy i gdzie napisa?em ?e ubiegasz sie o fotel Burmistrza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program Ruchu Spo?ecznego Gminy i Miasta Recz
Zapraszam do zapoznania si? z programem na lata 2006-2010 oraz ze sprawozdaniem z realizacji programu 2002-2006 Ruchu Spo?ecznego Gminy i Miasta Recz.
Strona internetowa:
http://www.ruch.recz.com.pl
Znajdziesz tam równie? naszych kandydatów do Rady Miejskiej, no i oczywi?cie naszego kandydata na burmistrza Recza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nasz s?oneczko, diament nieoszlifowany doigra?o sie, bedzie mia?o sprawe w s?dzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A có? to za sprawa s?dowa z czyjego powództwa je?li mo?esz nam przekaza? co? wi?cej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zadna tajemnica. Obecny Burmistrz w trybie wyborczym pozwa? niejakiego R. za oszczerstwa i szkalowanie. W poniedzia?em ma byc wyrok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzieeee!
przeczyta?em program wyborczy naszego s?oneczka, diamencika nieoszlifowanego, kandydata 9 nie daj Boze ) na buirmistrza.
Ja piernicze czu?em sie jakbym wróci? w czasy komunizmu. Wszystko sie zrobi, wszystko wybuduje.
Matko recz bedzie kraina mlekiem i miodem p?ynac?.
Tylko dlaczego ten ktos zapomina ze by? dwie kadencje radnym i przewodnicz?cym Rady i w tym czasie niczym szczególnym w historii recza sie nie zapisa?. No chyba tylko tym ?e wspolnie z burmistrzem Mojeckim sprowadzili nam biociep?ownie do Recza i k?opoty z nia zwi?zane.
cdn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chandler



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 22
Skąd: Recz

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie 2 tylko 3 kadencje. To akurat pamietam dobrze.
_________________
Chandler
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group