Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mo?e wreszcie jawnie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, trzy. Tym bardziej potwierdza to fakt ze niczym szczególnym nie zapisa? sie w historii Recza. Ja przynajmniej nie przypominam sobie nic szczególneg oprócz tego o oczym wczesniej napisa?em.
"To akurat pamietam dobrze". Skoro masz taka dobra pami?? to moze sypniesz przyk?adami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze ?e w ko?cu Burmistrz urz?duj?cy p. Ligus utrze nosa panu R za jego godne po?a?owania sposoby walki przedwyborczej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znany ju? jest wyrok za znies?awienie i szkalowanie obecnego Burmistrza przez p. R mia? by? og?oszony w poniedzia?ek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"A poniewaz zwykle - cze?ci naszych miejscowych polityków- nic nadzwyczajnego nie przychodzi do g?owy plat? bzdury, obiecuja gruszki na wierzbie wg. zasady aby do wyborów" -
wystarczy poczyta? co niektóre programy wyborcze kandydatów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radziu nie zmieniaj tematu kolega zapyta?, ja tez jestem ciekaw kto mia? racje w tej sprawie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani my?le. S?d doszed? do wniosku ?e ma za ma?o czasu do rozpatyrzenia tek zagadki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za bzdury opowiadasz skoro by?a sprawa to by?o rozstrzygniecie, tak mysla?em pewnie nie posz?o co bo tak ju? nowy temat by powsta? w twoim wykonaniu, radziu podejmij trop i w tej sprawie i dowiedz sie jak by?o skoro jestes obiektywny, bezstronniczy no i tak dobrze poinformowany, dziwie sie ze dakko sie nie udziela w tej sprawie przeciez on tez wszystko wie, te jego s?ynnye z tego co mi wiadomo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ulega w?tpliwo?ci, ?e artyku? stawia Z.Ligusa w niekorzystnym ?wietle i nie opiera si? na niepodwa?alnych dowodach, ale ochrony swoich praw mo?na szuka? w procesie cywilnym o naruszenie dóbr osobistych, a nie w trybie wyborczym orzek? s?d.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak co to wyrok sadu dla ciebie przeciez wszystkie rozumy pozjada?e?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cristiano



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 8

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przegl?da?em programy wyborcze, wiem co by?o obiecywane, a co zosta?o przelane w czyny i mniej wiecej orientuje sie kto za co odpowiada i doszed?em do wniosku ?e kandydaci na radnych (niektórzy kandydaci) to osoby kompetentne które szanuje i które uwa?am za wzór do na?ladowania (np. p. M. Wojciechowska) natomiast wydaje mi sie ?e z kandydatów na burmistrza trzeba wybra? tzw. "mniejsze z?o". kogo mamy do wyboru: obecnego burmistrza który nie móg? w pe?ni dokona? tego co zaplanowa? bo dzi?ki pewnym osob? mia? zwi?zane r?ce gdyby nie ta przesada z kupieckim szlakiem uwa?a? bym ?e jest to osoba która w pe?ni nadawa?a by sie na burmistrza ale g?upich nudnych rycerzy co roku na których idzie kosmiczna cz??? bud?etu mam DO??. drógi kandydat to skrajna opozycja... sprzeciwia sie wszystkiemu a pó?niej sam wrzuca to do swojego programu... powiedzia? bym ?e to taki nasz reczowski Roman Giertych (tylko takiego burmistrza nam brakuje Laughing ) kandydat trzeci to lewica.. sprawi ?e pewna zamo?na reczowska rodzina jeszcze bardziej sie nam rozpanoszy i po mojemu tak naprawde to ta rodzina bedzie rz?dzi? nie pan burmistrz, a kandydat czwarty nawet nie pami?tam jak sie nazywa... wiem tylko tyle ?e prowadzi jaki? tam budowlany sklep i tyle co wyczyta?em z plakatów... co to za kandydat na burmistrza o którym nic nie wiem...jesli ma zadba? o gmin? tak jak o swój biznes to ja dzi?kuje bardzo... No i kogo wybra????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"obecnego burmistrza który nie móg? w pe?ni dokona? tego co zaplanowa? bo dzi?ki pewnym osob? mia? zwi?zane r?ce gdyby nie ta przesada z kupieckim szlakiem uwa?a? bym ?e jest to osoba która w pe?ni nadawa?a by sie na burmistrza ale g?upich nudnych rycerzy co roku na których idzie kosmiczna cz??? bud?etu mam DO??.
kosmiczna tzn jaka? bo cos mi tu nie pasi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cristiano



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 8

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radek 1 ja jestem wyborc?, mówie to co s?ysza?em. a s?ysza?em ?e to za mojeckiego sz?o 10% bud?etu, reszta od sponsorów, potem po obj?ciu stanowiska przez obecnego burmistrza zosta?a obci?ta cz??? funduszy na sport (g?ównie mks remor) to przeznaczono na kupiecki mi.n. szlak. poza tym ogl?danie tych rycerzy za pierwszym razem mi sie podoba?o za drugim jeszcze jeszcze. za trzecim prawie wogóle (oprócz nocnych pokazów które te? na pocz?tku by?y ciekawe) ale teraz ja i du?a cz??? towarzystwa w którym sie obracam mamy do?? tej formy obchodów dni recza... ta forma nawet ju? nie przyci?ga turystów. drawno w porównaniu do recza to by?a dziura zabita dechami a teraz ma?o kto w województwie nie s?ysza? o drawnie ot co...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary masz przechlapane podj??es sie krytyki radzia pupila, a ztymi rycerzami to ci nie wybaczy ze wspomnia?e? bo tego wszyscy maja powyzej uszów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cristiano



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 8

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego w?a?nie u?ywam nicku a nie prawdziwego imienia. poza tym ja mimo ?e jestem mieszka?cem recza i mam stosunkowo blisko do rynku 10 min. spacerkiem wole 100 razy bardziej jechac na dni drawna i tam sie dobrze bawi? ni? tu sta? ziewa? i ogl?da? przepoconych facetów w upalny dzie?. oczywi?cie uwa?am ?e mo?na na rycerzy po?wi?ci? dwie godziny z repertuaru dni recza. ale uwa?am za przesade cofa? sie do ?redniowiecza na ?wi?to tego miasteczka ( w ko?cu ?redniowiecze w europie jak ka?dy kto troche zna historie wie ?e to czasy ciemnoty, epidemii i brudu) je?li tym mamy zach?ci? ludzi do odwiedzania tej mie?ciny i ?eby zamiast dobrej zabawy w drawnie wybrali to moim zdaniem marne widowisko to bedzie niew?tpliwie trudne zadanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ag2r



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie powiadaj? ?e Radek 1 to Marzeny syn, Czy?by to by?a prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group