Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mo?e wreszcie jawnie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamiast powtarza? niesprawdzone informacje radze po?wi?ci? jeszcze 2 minutki i wej?? do Gminy. A tam pewnie dostaniesz dok?adne informacje co i za ile.
Poza tym impreza jak impreza jednym sie podoba innym nie. Faktem jest natomiast to ze dzieki temu o Reczu cokolwiek s?ychac za op?otkami.
I co jeszcze jest ciekawe, zaden z kandydatów na Burmistrza nie likwiduje tej imprezy wrecz odwrotnie.
Gdyby gmina dysponowa?a wolnymi 500 tys. to pewnie by?oby inaczej, ale nie dysponuje i dlatego jest jak jest.
I jeszcze jedno - skoro ta impreza wg Ciebie sie zuzy?a to mo?e zaproponujesz cos w zamian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze?? Cristiano,

Chcia?bym na t? wypowied? odpowiedzie? w punktach, mam nadziej?, ?e nie pomy?lisz, ?e si? wym?drzam.
1) To co nazywasz Dniami Recza, oryginalnie nazywa(?o) si? "Widowiskiem na kupieckim szlaku", czego? takiego jak Dni Recza NIE BY?O. 3 razy do roku by?a zabawa w parku - i dalej jest conajmniej 3 razy w roku. Mówisz, ?e masz tego dosy?, ale nikt ci? przecie? imiennie nie zaprasza na w/w dni Recza, obecno?? NIE JEST OBOWI?ZKOWA.

2) To, ?e mamy tylko jedn? "imprez?" w ci?gu roku (poza zabawami w parku), nie oznacza, ?e nie mo?emy mie? ich wi?cej. Nigdzie nie ma limitu na imprezy kulurowe. Problem: nikt nie ma ochoty ich zorganizowa?, pami?tajmy jednak ?e nie jest to zadanie Gminy/Urz?du. Gmina ma niepisany obowi?zek wspiera? imrezy kulturowe, bo prowadzi to do jej rozwoju. Wniosek: Crisioano. je?eli chcesz zorganizowa? jak?kolwiek imprez? to id? do Burmistrza a na pewno otrzymasz pomoc, a je?eli tylko chcesz si? dobrze bawi? to jed? do Drawna. W czym problem?

3) ?redniowiecze kojarzy si? z ciemnot? tylko osobom, które tylko troszk? znaj? histori?, tak jak napisa?e?. Ciemnota za to kojarzy mi si? ze sposobem my?lenia, w którym wszystko zawla si? na innych - tak jak na gmin?, burmistrza, szko??, inne instytucje oraz na innych ludzi. Tak, to mamy w Reczu na codzie?, natomiast to o?wiecone ?redniowiecze tylko 1 w roku.

To jednostki a nie rz?dy zmieniaj? losy ?wiata.

ag2r: a co ci? obchodzi jak matka Radka ma na imi?? Jakby chcia?, to by Ci powiedzia?.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ag2r



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale? ten nasz naród jest m?dry.Dwóch dupków ukryje si? pod pseudonim i poucza innych. Za?ó?cie sekt?.M?drzejszych ludzi na ?wiecie nie ma. Wypad mi z tego forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach protestu na Twoj? pe?n? g??bi wypowied? przestaj? odpowiada? na kolejne. Co odpowiesz na to ?
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ag2r napisał:
Ale? ten nasz naród jest m?dry.Dwóch dupków ukryje si? pod pseudonim i poucza innych. Za?ó?cie sekt?.M?drzejszych ludzi na ?wiecie nie ma. Wypad mi z tego forum.
Za obra?anie uczestników forum grozi banicja. Ostrze?enie dla u?ytkowników:
ag2r
radek1
rodmanfeta Evil or Very Mad


Ostatnio zmieniony przez dakko dnia Wto Lis 07, 2006 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cristiano napisał:
za mojeckiego sz?o 10% bud?etu, reszta od sponsorów, potem po obj?ciu stanowiska przez obecnego burmistrza zosta?a obci?ta cz??? funduszy na sport (g?ównie mks remor) to przeznaczono na kupiecki mi.n. szlak.
Kto? Ci nie?le namiesza?. Nie pami?tam, jaki by? bud?et 4 czy 5 lat temu. Ale relatywnie odnosz?c do dzisiejszego - ponad 10 mln. Wyobra? wi?c sobie, ?e na Kupiecki Szlak przeznaczono 10%. Czyli ponad milion? Shocked
Cz?owieku, kto Ci takich idiotyzmów nawciska? i czemu w co? takiego wierzysz?
Nie masz te? racji pisz?c, ?e obecny burmistrz obci?? dotacj? na sport - wr?cz przeciwnie. Kluby sportowe maj? w?asne, niezale?ne bud?ety i nie wydeptuj? ju? ?cie?ek do kasy po byle co. Spójrz cho?by na stadion miejski. Czy nie wygl?da lepiej? W ko?cu wyremontowano schody na balkon, ?awki, pomalowano ogrodzenie. I to wszystko przy obci?tym bud?ecie?
Wiesz, na drugi raz je?li co? podobnego us?yszysz, to zapami?taj osob?, która Ci to mówi, a potem sprawd? w wirygodnym ?ródle. Przy okazji wyrobisz sobie opini? o tej osobie.
A gwoli ?cis?o?ci - bud?et Kupieckiego Szlaku to 35 tys. z czego 10 tys. to dofinansowanie z gminy. Reszta to pieni?dze pozyskane z zewn?trz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ag2r



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podlizujecie si? obecnemu Burmistrzowi, a? wstyd. Przecie? ligusowaty nie za?apie si? nawet do II tury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dakko napisał:
ag2r napisał:
Ale? ten nasz naród jest m?dry.Dwóch dupków ukryje si? pod pseudonim i poucza innych. Za?ó?cie sekt?.M?drzejszych ludzi na ?wiecie nie ma. Wypad mi z tego forum.
Za obra?anie uczestników forum grozi banicja. Ostrze?enie dla u?ytkowników:
ag2r
radek1
rodmanfeta Evil or Very Mad
Ostrze?enie nie poskutkowa?o ag2r. Do zobaczenia za 3dni - tyle wynosi banicja. Nast?pna b?dzie d?u?sza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak oto wyglada wyrazanie swojej opini na tym forum tzn krytyka wobec urzedujacego burmistrza jesli adminnie by?by? uczciwy radek juz dawno bana by dosta?, nie mówie ze jestem swiety, mnie tez sie naleza? on nie raz, ale napewno nie bede siezia? i przyglada? sie jak obrzucanie luzi b?otem a sami diab?a za skora macie Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ani ja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodmanfeta napisał:
I tak oto wyglada wyrazanie swojej opini na tym forum tzn krytyka wobec urzedujacego burmistrza jesli adminnie by?by? uczciwy radek juz dawno bana by dosta?, nie mówie ze jestem swiety, mnie tez sie naleza? on nie raz, ale napewno nie bede siezia? i przyglada? sie jak obrzucanie luzi b?otem a sami diab?a za skora macie Evil or Very Mad
Poczytaj Mariuszu!
Nie b?d? tolerowa? nazywania kogokolwiek dupkiem, ligusowatym, romansowatym, górczy?skowatym, czy ?o?skowatym.
Mam o to ?al zarówno do Ciebie, jak i do wcze?niej wymienionych - radka1 i ag2r. Ten ostatni przegi?? 15 minut po ostrze?eniu, no i da?em mu bana - czasowo. Na moim forum wymagam dyskusji, a nie obelg. Je?li nie zgadzasz si? z jakim? pogl?dem, to wyra? sw? opini? w sposób cywilizowany, bez dupków itd.
To tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, moze momentami przeginam ale to wina dyskutantów. Nie mam zamiaru nadstawia? drugiego polkiczak do bicia.
No ale skoro admin prosi - powstrzymam si?. A co mi szkodzi, sta? mnie na to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpad?a mi dzi? w rece ulotka tej niby praworzadnosci. Mozna sie posika? ze smiechu. Szanowny kandydat "praworzadnio?ci wsp.ópracowa? z OSP - co z tego wysz?o nie powiedza strazacy i ci starsi i ci m?odsi,, przez 6 lat by? w zarzadzie KS "Remor" - i co z tego wysz?o -nic- remory o ma?o nie rozlecia?y sie. Kandydat zbiera? artuku?y spo?ywcze i chemiczne dla ubogicz - kto to widzia?.
Pisze ?e w yborze burmistzra nie powinno by? przypadkowo?ci. no w?asnmie ludzie nie wybierajcie burmistrza z przypadku ktory jak narazie nie wykaza? sie niczym konkretnym w swojej dzia?alno?ci a wrecz odwrotnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marzena



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdoby?am si? w ko?cu podzieli? skrywan? od roku wiedz? kto to jest radek1 – otó? szanowni internauci jest to Pani Marzena ?ybko – oszlifowana pere?ka Recza. Gdy si? o tym dowiedzia?am odsun??am si? od niej i ona domy?la si? kim jestem!!
Gdy zobaczy?am jej tandetn? ulotk? gdzie promuje siebie do rady powiatu – to mnie zatka?o.
Przesta? pere?ko mydli? oczy ludziom, to dziwne ?e jeszcze ci? nie rozliczyli za „spo?ywczy” na wszystkie imprezy które organizuje gmina. O twoich nadu?yciach w „Remorze” tr?bi ca?e miasto. Faktycznie jeste? „AKTYWNA”!! Liczysz ?e zostaniesz radn? bo ci pomo?e Cymerman czy twój „zausznik” Dobrzaniecki to si? mylisz. Ty z tymi osobami oraz Kowalewski (Dakko) wysadzicie z fotela Lizusa i niech nam b?dzie to na dobre. Ty na pewno nie dostaniesz odemnie g?osu, który w?a?nie oddam na Jol? K., któr? tak zwalczasz, wierz? te? ?e dzi?ki jej poparciu zmiecie Ligusa w I turze wyborów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba komus zwieracze puszczaja bo g......o wylewa sie szeroko. No coments.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group