Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mo?e wreszcie jawnie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja pier... teraz to mnie zagie?a marzena, kiedys cos wspomnia?em o spodnicy radzia, radziu powiedz mi ze to nie prawda bo mi rece opadaja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty patrz zeby co innego ci nie opad?o. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pani trzyma sie za kiece bo jak spadnie to wstyd bedzie buhahha Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiece podniese a tobie sie podniesie - chyba cisnienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Zdoby?am si? w ko?cu podzieli? skrywan? od roku wiedz? kto to jest radek1 – otó? szanowni internauci jest to Pani Marzena ?ybko
Uff, nareszcie kto? napisa?, ?e to nie ja. No bo przecie? wielokrotnie atakowano mnie za radka1 i to na sesjach Rady Miejskiej. I nie pomaga?y argumenty, daty i godziny wpisów, których nie mog?em dokona?, bo np. w tym czasie by?em w?a?nie na sesji. Radek1 to ja i koniec - nie ma innej mo?liwo?ci. Chcieli nawet, by burmistrz zablokowa? mi stron?, jakby to by?o w gestii burmistrza. Obecni panowie "Praworz?dni" nie dopuszczeli innej my?li. A tu prosz?, taka zmiana orientacji. Dodam, ?e nie spodziewam si? przeprosin.
Moje zdanie jest takie: radek1 narobi? wi?cej szkody ni? po?ytku. Patrz? oczywi?ci z perspektywy zwolennika obecnego burmistrza. Jego agresywne wypowiedzi powodowa?y niesmak i poruszenie. Krótko mówi?c zachowywa? si?, paradoksalnie, jak zwolennik pana Romanowskiego. Atakuj?c go zajadle osi?ga?, odwrotny skutek. Tak wi?c odrzucam twierdzenie, ?e jest to osoba, któr? wskaza?a "marzena". Mo?e radka1 szuka? nale?y gdzie indziej? A mo?e zabawmy si? zgadywank? - kim jest radek1? W ka?dym razie to nie ja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obstawiam ze to PAni Marzena ?ybko gdyz nie zaprzeczy?a(?) Laughing
AlEjAjA Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pan panie adminie mam wrazenie ze pan doskonale wie kto to jest radek, czyzby?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upsssss
razio jakos zmala?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dotar?a do mnie plotka, która pierwszy raz od wielu miesi?cy wywo?a?a moje zdenerwowanie.
S?ysza?em w ?yciu wiele idiotyzmów, ale ten to mistrzostwo ?wiata.
Plotka owa niesie, ?e to ja stoj? za rewizj? policji w mieszkaniu pana Romanowskiego. No, nie wiedzia?em, ?e mam takie wp?ywy.
Kto rozsiewa takie g?upoty? Kto próbuje zrobi? z tego akurat kandydata ofiar? nagonki przeciwników politycznych i wywo?a? tym lito?? i sympati? wyborców???
Nie kryj? tego, ?e uwa?am pana Romanowskiego za najgorszego kandydata na burmistrza w historii Recza. I podpisuj? si?
pod tym. Tak uwa?am ja, Dariusz Kowalewski, który mia? t? nieprzyjemno?? przygl?dania si? przez 4 lata pracy tego pana w Radzie Miejskiej.
I najgorsz? rzecz?, jaka mog?aby mnie w ?yciu spotka?, to stanie si? podobnym do niego.
JA NIE STOSUJ? METOD TEGO PANA. JE?ELI MAM CO? DO POWIEDZENIA, TO MÓWI? TO OTWARCIE. DONOSY, NAPUSZCZANIE, POMÓWIENIA, POS?UGIWANIE SI? NAWET AUTORYTETEM KO?CIO?A W SWOJEJ WALCE POLITYCZNEJ TO JEGO W?A?NIE SPECJALNO??.
I jeszcze uwaga do rodmanfety.
Poczytaj m?ody cz?owieku: gdybym wiedzia? kim jest radek1, to ju? dawno powa?nie bym z nim porozmawia?, bo robi nam bardzo z?? robot?. Swoimi atakami bardzo szkodzi obecnemu burmistrzowi, którego ja popieram, a niechc?cy pomaga panu Romanowskiemu, który kreuje si? na ofiar? walki politycznej. Radek1 w rzeczywisto?ci jemu w?a?nie pomaga.
A wczoraj rozmawia?em z pani? Marzen?. Siedzi w domu i p?acze. Cz?owieku, ona nawet nie potrafi wej?? na to forum.
Ale kto? sprytnie post?pi? przypisuj?c jej radka1. To równie? mia?o na celu zaszkodzenie panu Ligusowi i pokazanie wyborcom, jacy to my jeste?my obrzydliwi. GRATULUJ? POMYS?U!!!


Ostatnio zmieniony przez dakko dnia Pią Lis 10, 2006 10:40 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odwalcie sie od Marzeny ?ybko - to pisz? ja radek 1. Przypisywanie M.?ybko mojej postaci jest nieuprawnione.
Przepraszam cie dziewczyno.
Ten g?upi wpis o tym ?e jeste? mn? jest wytworem czyjej? wybuja?ej wyobra?ni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Poczytaj m?ody cz?owieku: gdybym wiedzia? kim jest radek1, to ju? dawno powa?nie zbym z nim porozmawia?, bo robi nam bardzo z?? robot?. Swoimi atakami bardzo szkodzi obecnemu burmistrzowi, którego ja popieram, a pomaga panu Romanowskiemu, który kreuje si? na ofiar? walki politycznej. Radek1 w rzeczywisto?ci jemu w?a?nie pomaga. "

Pos?uchaj Dakko czy to Ci sie podoba czy nie bede krytykowa? i obecnego jak i przysz?ego Burmistrza - obojetnie jak bedzie sie nazywa?. Czy krytyka jest s?uszna nie mnie to ocenia?, ja problemy tak widz? i tak je opisuj?. Chyba mam do tego prawo.
No chyba ?e mi dasz bana. Tylko jak to sie bedzie mia?o do demokracji której jeste? zwolennikiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loiogzmieen ju? kiedy? pisa? co? o krytyce - tej w?ciek?ej i tej konstruktywnej. Warto ten post odnale?? i przeczyta?.
A bana dostaniesz, gdy zaczniesz u?ywa? inwektyw. Obiektywnie - tyczy to wszystkich u?ytkowników forum, nie tylko ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radek1 napisał:
Czy krytyka jest s?uszna nie mnie to ocenia?, ja problemy tak widz? i tak je opisuj?. Chyba mam do tego prawo. No chyba ?e mi dasz bana. Tylko jak to sie bedzie mia?o do demokracji której jeste? zwolennikiem.
Widz? radek, ?e patrzysz na demokracj? tak jak Edward Rutheford, czyli demokracja to ustrój, w którym mo?esz mówi?, to co my?lisz, nawet wtedy, kiedy nie my?lisz. Demokracja to jednak równie? przestrzeganie elementarnych praw cz?owkieka, takich jak prawo do godno?ci. Krytykuj?c innych nie ?amiesz go, ale obra?aj?c ludzi - owszem. Wniosek jest taki, ?e to Ty nie jeste? za bardzo demokratyczny, bo swoimi wulgarnymi wypowiedziami pokazujesz negatywne nastawienie do jednostek, a nie zawsze je krytyjujesz.

Teraz uwaga: Demokracja to te? wolno?? nale?enia do stowa?ysze?, a ka?de z nich ma prawo mie? swój statut. Je?eli nasze stowarzyszenie forumowiczów b?dzie mia?o list? zasad, jasno pokazuj?cych, za co grozi banicja a za co nie, mo?e w ko?cu sko?cz? si? dyskusje na temat tego, ?e admin ?amie demokracj??

I jeszcze jedno - ja bym na miejscu dakko postawi? spraw? jasno: hosting na hostdmk.net nale?y do dakko -> dakko udost?pnia forumowiczom us?ug? forum -> forumowicze z niej korzystaj?, w ramach go?cinno?ci dakko. To nie jest wirtualna instytucja pa?stwowa, tylko niekomercyjna inicjatywa prywatna, a pisz? to ja, bo dakkowi nie koniecznie wypada.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - pisze sie stowarzyszenie.
Po drugie - przygania? kocio? garnkowi.
po trzecie - jedni mówia krytyka drudzy wulgarne wypowiedzi - a wi?c nie ma jednej miary.
Po czwarte - dzieki Marzena za post bo tym sposobem przyczyni?as sie do tego ?e swój g?os oddam na Marzene Zybko a nie na jak zamierza?em na kogo? innego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radek1 napisał:
Po pierwsze - pisze sie stowarzyszenie.
Dzi?kuj? za sugesti?, ale nie musisz mnie poprawia? nast?pnym razem, pomy?ki si? zdarzaj?, a jak chcesz porozmawia? o pisowni j?zyka angielskiego to daj zna? - no comments.
radek1 napisał:
Po drugie - przygania? kocio? garnkowi.
No có?, sam zacz??e? ten temat, wi?c bez pretensji. Swoj? drog?, lubi? to Twoje "ja nie jestem doskona?y, ale inni to dopiero!". Bez odbioru.
radek1 napisał:
po trzecie - jedni mówia krytyka drudzy wulgarne wypowiedzi - a wi?c nie ma jednej miary.
Blu?nisz tak okropnie w prymitywny sposób, ?e nie ma miary ?eby to opisa?. Bez odbioru.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group