Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wie?ci z kampanii
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 10:42 pm    Temat postu: Wie?ci z kampanii Odpowiedz z cytatem

Proponuj? otwarcie nowego tematu - wie?ci z kampanii, bo chyba warto.
Na pocz?tek mam pere?k? - poczytajcie.
Tak si? z?o?y?o, ?e PSL popiera kandydata na burmistrza - Józefa Romanowskiego.
No i ?miesznie by?o w Rybakach (?roda, 25 pa?dziernika), gdy kandydat Romanowski nadawa? o korupcji w gminie (nawiasem mówi?c sprawa o pomówienie przeciwko niemu jest ju? w s?dzie). Do korupcji wed?ug pana Romanowskiego mia?o dochodzi? mi?dzy innymi w O?rodku Opieki Spo?ecznej.
A tu? obok niego sta?a pani kierownik tego? w?a?nie o?rodka, pomawiana w tym momencie o korupcj?. Pani kierownik OPS kandyduje do Rady Powiatu z listy PSL i oczywi?cie, jako cz?onek PSL popiera w kampanii pana Józefa.
No, tylko turla? si? ze ?miechu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Do korupcji wed?ug pana Romanowskiego mia?o dochodzi? mi?dzy innymi w O?rodku Opieki Spo?ecznej.
A tu? obok niego sta?a pani kierownik tego? w?a?nie o?rodka, pomawiana w tym momencie o korupcj?."

No, ale jaja! A co na to szanowna Pani Jola K. Za wspo?prace z R. mojego g?osu nie otrzyma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?eli pani nie zareagowa?a na pomówienia pana R to nie godna jest pani aby kandydowa? do Rady Powiatu a tym bardziej by? Radn? tego gremium.Ma pani przechlapane u wielu wyborców. Na mój g?os i moich znajomych nie ma pani co liczy?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JAH



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aloha!!
Ciekaw jestem jak liczne jest grono Twoich znajomych??
Nie zebym by? sympatykiem pani K lub tym bardziej pana R.
Pytam z czystej ciekawosci.
Pozdrawaim antypolitycznych Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jola_k



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poniewa? potrafi? liczy?, ju? dawno nie licz? na Pana g?os wi?c nic nie straci?am a na paszkwile zwyczajnie nie odpowiadam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Jolu_K,

Bardzo si? ciesz?, ?e do??czy?a Pani do naszego forum, bo wszyscy jeste?my zainteresowani s?owami o korupcji, które rzekomo pad?y w Rybakach. Prosz? podzieli? si? z nami Pani stanowiskiem w tej sprawie.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gandalf



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice mówi? ?e tym z psl-u to si? w g?owach poprzewraca?o, ?e mo?na wspiera cz?owieka który by? kul? u nogi rady gminnej tata mówi nie dla psl-u, mama stracila ochot? na g?osowanie w wyborach. Czy to takie wa?ne ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gandalf - nie rozumiem pytania.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to dla mnie wielk? zagadk?: pan radny Romanowski wszystkie psy powiesi? swego czasu na OPS-ie, na Komunalniku, pada?y s?owa o korupcji, nadu?yciach itd. itp. A tymczasem okazuje si?, ?e zarówno pani kierownik OPS, jak i by?y dyrektor Komunalnika znale?li si? w gronie osób popieraj?cyh tego pana. No to jak w ko?cu jest??? Walczysz pan z t? korupcj?, czy te? nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Pater, jak panu nie wstyd? Po tylu inwektywach, które us?ysza? pan na sesjach pod swoim adresem popiera? tego, który panu tyle krwi napsu?? Mia? pan 4 lata zgryzot, a teraz popiera pan cz?owieka, który zabra? panu te lata? Czemu pan to robi? Czemu kandyduje pan z jego listy?
Chyba znam odpowied?: nic tak nie jednoczy Polaków, jak nienawi??.
Pani Jolanto Ki?oczko, czy?by ?le si? pani pracowa?o pod rz?dami burmistrza Ligusa? A mo?e za du?o pracy by?o? Wiem, jest Pani cz?onkiem PSL, ale czy to musi rzutowa? a? tak bardzo? Czy polityka partii musi niszczy? to, co jest dobre w naszych wzajemnych relacjach? Ja Pani? naprawd? lubi?. A od tygodnia, gdy mówi? pani "dzie? dobry" jako? dziwnie odwraca pani g?ow? i mam wra?enie, ?e nie chce mi pani patrze? w oczy. Czy?bym ?mierdzia??
No wi?c jak? Popieracie swego kandydata - cz?owieka, którego jedyn? si?? nap?dow? jest nienawi??? B?dziecie mieli burmistrza, którego sami sobie wybierzecie? Który nie ma bladego poj?cia o funkcjonowaniu funduszy europejskich, nie zna ?adngo j?zyka obcego, który na czole powinien nosi? napis "dastrukcja"? I niech on b?dzie burmistrzem - gratulacje!!! Recz for ever. Tylko co dalej...?
Dariusz Kowalewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czemu kandyduje pan z jego listy? " - no jak top czemu przeciez wszystkie wróble w Reczu ?wierkaj? ?e nasze s?oneczko obieca?o mu fuche w komunalniku ( wspólczuje komunalnikowi)
A za ile sprzeda?a sie Jola K.?
Dakko tych ludzi nie intertesuje gmina, ich interesuj? tylko w?asne sprawy no i kasa, kasa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno tyle sie mówi o korupcji - a to w gminie , a to w OPS - Dlaczego ci co to wieszcza jeszcze nie z?ozyli doniesienia do prokuratury, przecie? to ich obowi?zek. Ukrywaj?c te informacje staja si? wspó?winnymi korupcji poprzez jej ukrywanie.
Gdzie jest nasza policja - no ma przecie? podany temat dochodze? na tacy - panowie do dzie?a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gandalf



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to takie wa?ne ?e sie kogo? popiera ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, ?e nie. W mojej opini, ka?dy powinien sam wybra? kandydata i nikomu nie mówi? kto to jest. W polityk? lokaln? nie powinny by? te? zaanga?owane globalne partie polityczne takie jak PSL, SLD czy inne takie, bo zapominamy, ?e wszyscy jeste?my lud?mi a przedewszystkim b?dziemy s?siadami. Nie mówi?c o tym, ?e w niektórych rodzi si? instynkt stadny i ju? wogóle nie my?l? w?asn? g?ow?.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"W polityk? lokaln? nie powinny by? te? zaanga?owane globalne partie polityczne takie jak PSL, SLD czy inne takie"

i np. PiS, PO, LPR itp. . no inne parapartie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group