Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Negatywne emocje w kampanii [do wszystkich pocz. od radka1]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 1:30 pm    Temat postu: Negatywne emocje w kampanii [do wszystkich pocz. od radka1] Odpowiedz z cytatem

Uwa?ajmy na s?owa, których u?ywamy, bo sami mo?emy ich po?a?owa?. Pami?taj, ?e nie jeste? anonimowy w internecie a pozatym, b?dziesz ?y? jeszcze par? ?adnych lat obok ludzi, których obra?asz, i uwa?am ?e nie ma sensu uwalnia? tylu zb?dnych negatywnych emocji.

PS: Radek1, na miejscu m??a Joli znalaz?bym Ci? i da? w mord?, ale jako ?e wierz? ?e jest to cz?owiek na poziomie to tego nie zrobi. Na twoim miejscu wyedytowa? bym jedn? z wiadomo?ci.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obra?am? , a w jaki? to sposób ?askawy Panie.
Co do negatywnych emocji to jak czytam, mozna nimi obdzieli? wszystkich, nawet Ciebie bo ten post miedzy wierszami o tych emocjach ?wiadczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Obra?am? , a w jaki? to sposób ?askawy Panie.
Moje "obra?asz" nie by?o skierowane tylko do Ciebie, ale zainspirowane jedn? z Twoich wypowiedzi. Dlatego te? nie odpowiadam na pytania, które nie wymagaj? odpowiedzi a za to skieruj? skieruj? Ci? do lektury w?asnych wypowiedzi.
Cytat:
Co do negatywnych emocji to jak czytam, mozna nimi obdzieli? wszystkich, nawet Ciebie bo ten post miedzy wierszami o tych emocjach ?wiadczy
Nie przecz?, ?e czasami budz? si? we mnie emocje po czytaniu niektórych niedorzeczno?ci, ale staram si? nikogo nie obrazi?. Emocje wzbudzi?y si? we mnie jak przeczyta?em Twoje s?owa i pomy?la?em, ?e móg?by? wystosowa? je równie dobrze do mojej matki, ?ony czy kochanki, je?eli nie zgadza?by? si? z jej pogl?dami. Je?eli doczyta?e? si? mi?dzy wierszami, ?e jestem Twoim przeciwnikiem politycznym i dlatego chcia?bym da? Ci w pysk, to musz? zaprzeczy?. Wydaje mi si? te?, ?e gdyby nas tak wszystkich nie ponosi?o w dziedzinie wiejskiej polityki, któr? tu uprawiamy, to Recz by?by idyll?.

Chc? równie? zauwa?y?, ?e takimi ostrymi wypowiedziami odstraszamy innych Reczan chc?cych napisa? co? na forum - ale ze strachu przed ostr? krytyk? tego nie robi?.

Je?eli kto? b?dzie tak ostro reagowa? to zamierzam z?ama? swoje postanowienie o nie obra?aniu i nazw? go Romanem Giertychem Gminy Recz.

Radek, nie denerwuj si? tak. My?l?, ?e w realu by?by? równym go?ciem. Pozdrawiam Cie i wszystkich, którzy nie daj? si? wci?gn?? po uszy. Tak naprawd? to co mamy w Reczu tylko lekcja demokracji. Jak wida? wcale nie jest to system doskona?y, ale co zrobi?, obowi?zuje ...
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
budrys



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 28

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszenie kogo? ,?e mo?e by? zindentyfikowany jako uczestnik forum oraz to ?e mo?e otrzyma? w mord? od m??a pani Joli , to zwyk?e chamstwo przecie? nikt nikogo nie obra?a a zadawane s? pytania na które mo?na odpowiada? lub nie a nie kogo? straszy?. Wi?cej kultury osobistej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budrys, oczywi?cie, ?e nie da?bym nikomu w mord?. Chcia?em sprowokowa? radka do dyskusji a nie do bicia. Zauwa?, ?e moje wypowiedzi nie s? do ko?ca powa?ne.

A co do anonimowo?ci na forum: to by?o powa?ne. Nasze forum jest jak gazeta czy TV, a wi?c medium publiczne, na którym przenoszone s? wiadomo?ci. Je?eli kto? sypnie bez zastanowienia nieprawdziwe zdanie o innej z osób mo?e si? liczy? z nieprzyjemno?ciami. Jednym z moich zada? jest analiza logów internetowych i lokalizowanie osób po adresie IP, st?d wiem jak to dzia?a. Jestem daleki od zastraszania kogokolwiek, tymbardziej ?e jak narazie na forum nic strasznego si? nie pojawi?o.
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Chc? równie? zauwa?y?, ?e takimi ostrymi wypowiedziami odstraszamy innych Reczan chc?cych napisa? co? na forum - ale ze strachu przed ostr? krytyk? tego nie robi?." A podobno prawdziwa cnota krytyk sie nie boi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radek1 napisał:
A podobno prawdziwa cnota krytyk sie nie boi!
Konstruktywnej krytyki to mo?e nie, ale czasem pada destruktywna...
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprosze o jakies przyk?ady destrukcyjnej krytyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, B?d? podawa? na bie??co w jakim? pobocznym temacie (albo w tym)
_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale podobno juz pada?a, a wi?c.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loiogzmieen



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 54

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radek1 napisał:
Ale podobno juz pada?a, a wi?c.....
OK, skoro nalegasz. 3 Przyk?ady.
krytyk konstruktywny napisał:
Jest to dla mnie wielk? zagadk?: pan radny Romanowski wszystkie psy powiesi? swego czasu na OPS-ie, na Komunalniku, pada?y s?owa o korupcji, nadu?yciach itd. itp. A tymczasem okazuje si?, ?e zarówno pani kierownik OPS, jak i by?y dyrektor Komunalnika znale?li si? w gronie osób popieraj?cyh tego pana. No to jak w ko?cu jest??? Walczysz pan z t? korupcj?, czy te? nie?

krytyk destruktywny napisał:
Kuwa jaki fizolof
wuuups ktos sie znowu zagotowa?
Widze ze dakko do??czy? do fanclubu ligusowatych który za?o?y? radek1 ale napewno to nie koniec listy przydupasów jeszcze sie o tym przekonamy

samokrytyk(konstruktywny) napisał:
Musze przyznac Ci racje sa w Reczu ludzie aktywni. Prawde mowiac ja sie do nich nie zaliczam i nie mam zamiaru narzekac gdyz samym narzekaniem nic sie nie zdzia?a, a mnie nie chce sie dzia?ac:)

_________________
Loiogzmieen,
abrakadabra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group