Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

List otwarty burmistrza Recza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 4:04 pm    Temat postu: List otwarty burmistrza Recza Odpowiedz z cytatem

Pod podanym ni?ej linkiem opublikowa?em list otwarty burmistrza Recza do mieszka?ców gminy.
http://www.ruch.recz.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
j.party



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 11

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 10:52 pm    Temat postu: List otwarty Odpowiedz z cytatem

Po jak a choler? go otwierasz, skoro przez cztery lata nie zajmiowa?e? si? niczym innym jak tylko "Kupieckim Szlakiem", w którym g?ówn? role zajmowali wymaj?ci rycerze, zaproszeni niepe?nosprawni (130 szt.) i garstka ludzi z Recza. Nie sznujesz ludzi, a niewykszta?ceni s? dla Ciebie niczym. Zbastuj ch?opie i pakuj walizki. Mo?esz wyjecha? do Wroc?awia, Twoja ?ona robi tam karier?, a Ty mo?esz ?y? za jej drobne i sprz?ta? chat? za jej pozwoleniem. SPADAJ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym razem ja pogratuluj? gustu, kultury i dobrego smaku. Rozumiem, ?e wpisu dokona?a osoba popieraj?ca drugiego kandydata. No có?, subtelny smak tego wpisu utwierdza mnie w przekonaniu, ?e spo?ecze?stwo naszej gminy podzieli?o si? bardzo. Na mniej i bardziej agresywnych.
Po tym wpisie postanowi?em nieco zmodyfikowa? moje logo.
_________________
Ma?o ludzi my?li, ale ka?dy chce mie? swoje zdanie.
G. Berkeley
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
____



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaproszeni niepe?nosprawni (130 szt.) Nie SZTUK tylko OSÓB... :/
Nie lubie nie lubie... jest czas kampanii wyborczej i szacunek oraz ludzka ?yczliwo?? przepad?y jak kamie? w wod?... co tam w wod?! jak w czarn? dziur?! Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kogler



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 20

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do j.party-
gdzie taki power rozdaj?? A ten jad-to mo?na na czarnym rynku?
Wystarczy Ci na kilka kadencji.
I jeszcze co?- masz zap?dy rasistowskie-przeszkadzaj? Ci niepe?nosprawni a innym ka?esz spada?, zdaje si? za nazwisko. Oj, pachnie czystk? etniczn?Smile
wyluzuj stary
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
j.party



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem za Ligusem, ale nie popieram równie? Romanowskiego. Uwa?am, ?e Romanowski przez okres ostatnich lat zachowywa? si? jak "w?ciek?y pies" i gryz? wszystkich, którzy weszli mu w drog? . Tak czy inaczej jeste?my skazani na nipowodzenie przez kolejne 4 lata. Crying or Very sad Zachowa?m si? przy powy?szym wpisie jak ostatni ..., ale ja potrafi? si? do tego przyzna? i przepraszam. Emocje wzi??y gór?. - Pa?skie logo mo?e zosta?. Wiem, ?e piekli? si? pan aby umie?ci? je poraz kolejny, ale do tego trzeba mie? jeszcze pretekst. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
j.party



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za sztuki. I nie mam zap?dów rasistowskich. Chodzi?o mi g?ównie o to, ?e gdyby nie by?o tych ludzi na runku, to widoczna by?aby tylko garstka Reczan.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group