Forum Recz Strona Główna Recz
Forum dyskusyjne Recza
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KWW Rozwój Recz-Gmina
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szubi



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zajza?em panie dakko i musi mi pan racje przyznac http://www.bip.recz.pl/strony/501.dhtml
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez zajrza?em i szanowny szubi policz sobie ile to wychodzi napewno nie 1900 jak g?osisz.

RADA MIEJSKA W RECZU

UCHWA?A Nr II/8/02

Rady Miejskiej w Reczu

z dnia 29 listopada 2002 r.

w sprawie ustalenia zrycza?towanej diety dla Przewodnicz?cego Rady Miejskiej w Reczu.

Na podstawie art. 25 ust. 4 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorz?dzie gminnym / Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 oraz z 2002 r. Nr 23, poz. 220, Nr 62, poz. 558, Nr 113, poz. 984, Nr 153, poz. 1271/ Rada Miejska uchwala co nast?puje:

§1

Ustala si? miesi?czn? zrycza?towan? diet? dla Przewodnicz?cego Rady Miejskiej w wysoko?ci 50 % przeci?tnego miesi?cznego wynagrodzenia w sektorze przedsi?biorstw bez wyp?at nagród z zysku wg. komunikatu GUS og?oszonego w Monitorze Polski.

§2

Wykonanie uchwa?y powierza si? Skarbnikowi Miejskiemu.

§3

Traci moc Uchwa?a Nr III/17/98 Rady Miejskiej w Reczu z dnia 16 grudnia 1998 r. w sprawie ustalenia zrycza?towanej diety dla Przewodnicz?cego Rady Miejskiej.

§4

Uchwa?a wchodzi w ?ycie z dniem podj?cia.

Przewodnicz?cy

Rady Miejskiej

Grzegorz Adamiak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szubi



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to stary sie dowiedzia?em paragrafami to mozesz sobie rzucac ale o sciane, a moze to ?rednia usredniona poprzez ?redni wzrost inflacji oraz sredniej p?acy krajowej brutto usrednionej w poprzednim roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary nie rób z siebie idioty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szubi



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biore przyk?ad z ciebie lamo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek1



Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 138

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hi,hi kto? sie zagotowa?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakko
Site Admin


Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 64

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szubi napisał:
A ja zajza?em panie dakko i musi mi pan racje przyznac http://www.bip.recz.pl/strony/501.dhtml
Gratuluj? dociekliwo?ci i bij? si? w pier? Embarassed . Jak zauwa?yli?cie jest to uchwa?a sprzed 4 lat, wi?c mog?a uj?? pami?ci. Ale chodzi?o o kwot?. W tamtym czasie - listpad 2002 roku by?o to oko?o 1000 z?. i tego jestem pewien. Pisz?c poprzedni post nie mia?em poj?cia o przeci?tnym miesi?cznym wynagrodzeniu w sektorze przedsi?biorstw. W tej chwili "Na podstawie art.7 ust.1 ustawy z dnia 17 lipca 1998 r. o po?yczkach i kredytach studenckich (Dz. U. Nr 108, poz. 685, z pó?n. zm.[1]) og?asza si?, i? przeci?tne miesi?czne wynagrodzenie w sektorze przedsi?biorstw bez wyp?at nagród z zysku w trzecim kwartale 2006 r. wynios?o 2613,38 z?." No to 50% daje nieco ponad 1300. Wi?c kwota 1900, któr? poda?e? jest i tak z sufitu.
Ale chyba w kampanii nie chodzi o diet? przewodnicz?cego, bo ktokolwiek by nim nie by? b?dzie j? bra? chyba, ?e rada zadecyduje inaczej.
No i dowodzi to jeszcze jednej cechy mojego charakteru. Nie wiem, czy zaleta to, czy wada, a mo?e zale?nie od okoliczno?ci. Nie znosz? zagl?da? ludziom do portfeli. Mierzi mnie to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no witam panie i panow po d?ugiej nieobecnosci widze ze musze troche nadrobi? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ja13



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 32

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 9:26 am    Temat postu: Informacja KWW Rozwój Recz-Gmina Odpowiedz z cytatem

Informuje si? kandydatów na Radnych KWW Rozwój Recz-Gmina, ?e spotkanie naszego komitetu odb?dzie si? po wyborach. O terminie poinformujemy
Pe?nomocnik KWW Rozwój Recz-Gmina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ja13



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 32

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?yczymy powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ja13



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 32

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 10:57 am    Temat postu: Podzi?kowania i gratulacje Odpowiedz z cytatem

Chcieli?my bardzo serdecznie podzi?kowa? za ch?? kandydowania kandydatowi na burmistrza i kandydatom na radnych oraz wyborcom, którzy oddali na nas swoje g?osy. Mieszka?cy gminy wybrali i taki wybór w pe?ni respektujemy. Sk?adamy Panu Romanowskiemu u Panu Ligusowi gratulacje. I niech w II turze wygra lepszy.
W imieniu KWW Rozwój Recz-Gmina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodmanfeta



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 91

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden przyzwoity i honorowy Ja13, ja równie? do??czam sie i gratuluje kandydat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ja13



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 32

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 1:37 pm    Temat postu: Udzielamy poparcia Odpowiedz z cytatem

W wyniku rozmów w KWW Rozwój Gmina-Recz wi?kszo?ci? g?osów postanowiono:
- maj?c na uwadze wole wi?kszo?ci wyborców oraz wynikaj?c? z tego faktu potrzeb? zmian. KWW Rozwój Gmina-Recz udziela poparcia kandydatowi na burmistrza Józefowi Romanowskiemu.
Wszystkim naszym wyborcom jeszcze raz serdecznie dzi?kujemy za poparcie oraz o?wiadczamy, ?e przy??czymy si? budowy i rozwoju naszej ma?ej ojczyzny ale w razie niewidocznych i nieefektywnych rz?dów kierowaniem gmin? wycofamy si? z poparcia i przejdziemy do opozycji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wkurzonywyborca



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Recz

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bój sie Boga, Tadek!!!
Czy Wam rozum odje?o? Jemu chodzi o w?adze i kase, na wyborców si? wypnie i to szybko. Zobaczycie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wkurzonywyborca



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Recz

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ju? poma?u mo?na dzieli? sto?ki:
Pani Nowak od "Praworz?dnych" wieczorami i o poranku spala plastiki i przy okazji zatruwa nas, mieszka?ców Recza. Udowodniono, ?e substancje powsta?e w wyniku spalania polimerów wielko?a?cuchowych s? niezwykle toksyczne i rakotwórcze. Propozycja: gminny minister ochrony ?rodowiska.
Pan Robaczek za to zadba o sprawy mieszkaniowe. Jako cz?owiek post?puj?cy "praworz?dnie" sp?aci wreszcie tych g?upich kilkana?cie tysi?cy z?otych zad?u?enia, które ma za niep?acony czynsz. Wówczas, z dumnie podniesionym czo?em, b?dzie móg? zosta? gminnym ministrem mieszkalnictwa uczciwego.
Panu Urwentowiczowi na szcz??cie nie uda?o si? roz?o?y? Remoru, cho? przywióz? nam "dobrego" prezesa, potem razem z nim wylecia?. Remor da?o sie jako? uratowa?. W rz?dzie "Praworz?dnych" teka gminnego ministra przemys?u powinna byc akurat.
Pan Pater nieudolnie kieruj?cy Komunalnikiem i za t? nieudolno?? zwolniony ma w zamian za poparcie zapewniony powrót w wielkim stylu. Szwed raus do Szwecji, albo Choszczna - niewa?ne! Wreszcie b?dzie "praworz?dnie", czyli jak dawniej, czyli do du... Jakie by to by?o ministerstwo... mo?e gospodarki?
Grupa Mieszka?ców Recza w osobach panów Wetzla i ?urawskiego popiera "Praworz?dno??" z panem Romanowskim, który przez kilka lat reprezentowa? ich interesy w Radzie Miejskiej - nawet jaka? prasa o tym pisa?a. Teraz kandydat na burmistrza wypiera si? tej za?y?o?ci jak ?aba b?ota - "prosz? mnie nie ??czy? z tymi panami" - uderza si? w pier? (spotkanie z wyborcami w Sokoli?cu - oj nie lubi? tam panów Wetzla i ?urawskiego, nie lubi?). Grupa ta zapisa?a si? w naszej pami?ci jako wy?udzacze unijnych dop?at i ci co zniszczyli pa?ac w Sokoli?cu. Kwota wy?udze? - oko?o 80 tys. z?. Mo?e przysz?y burmistrz wesprze budow? hotelu dla samotnych m??czyzn przy ulicy Choszcze?skiej?


Ostatnio zmieniony przez wkurzonywyborca dnia Wto Lis 14, 2006 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Recz Strona Główna -> Forum Recza - wej?cie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group