Strona Główna Artykuły Linki Galeria Poczta Maj 23 2024 16:40:54
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kontakt
Galeria
Oficjalny Recz
Szukaj
Pogoda z ICM
Ostatnie Artykuły
Święto flagi
Tak dobrze żarło - i...
Niez.Int.Port.Mieszk...
Nabór do grupy język...
Wielkie psiska tratu...
Tolerancja medyczna.
Informacja o naborze...
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 213
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: eugen
OC AC
Władza zaciska pasa
JournalO zaciskaniu pasa w naszej gminie przeczytasz w najnowszym artykule Niezależnego Biuletynu Informacyjnego
Niezależny Biuletyn Informacyjny - zapraszamy
Bareja wiecznie żywy
Journal"Absurdów naszych gminnych ciąg dalszy. Sam świętej pamięci mistrz Bareja w swoich scenariuszach nie wymyśliłby takiej historii."
Poczytajcie - to jest śmieszne
Sukcesy Majki
Majka Cylwik i jej osada w dniach 11-12.09 wygrała w Bydgoszczy eliminacje do odbywających się w pierwszy weekend października Baltic Cup Regatta w Hamburgu. Tym samym Majka otrzymała powołanie do Kadry Polski i będzie reprezentować Nasz Kraj na tych zawodach. W niecały tydzień po tym wystartuje w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Warszawie. Maju, jesteśmy z Tobą!!!

Kliknij ten link, żeby powiększyć zdjęcie

W ostatni weekend (2-3.10.2010) Majka wraz z koleżankami zdobyła dla Polski brązowy medal w Baltic Cup Regatta w Hamburgu, ustępując tylko dwóm osadom gospodarzy, pozostawiając w pokonanym polu silne reprezentacje Szwecji, Rosji oraz pozostałych Krajów Bałtyckich.
Gminna polityka
Mniejszość rządzi większością

Maszty zagrażają mieszkańcom

Sesja nadzwyczajna

Skarga na dziennikarza

Mistrzostwo Polski dla Majki
Majka Cylwik, do niedawna jeszcze uczennica gimnazjum w Reczu, od roku reprezentująca UKS "Atena" Wałcz, w ostatnią niedzielę, na torze wioślarskim Malta w Poznaniu zdobyła mistrzostwo Polski juniorów młodszych w czwórce podwójnej, a jakby tego było mało, to dołożyła srebro w czwórce pojedynczej.
Wygrywając mistrzostwo jej osada zdynstansowała ubiegłoroczne mistrzynie o 2 długości łodzi! Maju, mimo, że już jesteś w Wałczu, to i tak serce masz w Reczu! Mamy taką cichą nadzieję...
kliknij tu i podziwiaj medal
I integracyjny Dzień Dziecka w Sicku
NewsyDnia 29 maja 2010 odbył się "I integracyjny Dzień Dziecka w Sicku". Oprócz wspaniałej pogody dopisali nam uczestnicy, organizatorzy, sponsorzy, władze naszej gminy oraz zaproszeni goście i najważniejsze tego dnia DZIECI. Wśród zaproszonych gości największą frajdę oraz niesamowite emocje dostarczyli nam motocykliści z formacji "SFORA 05 na motorzer" oraz Straż Pożarna, która zaprezentowała nam pokazy strażackie. Do oprawy całej imprezy przygrywał nam rockowy zespół "MY". Odbyła się również loteria fantowa, zawody sportowe, ognisko, lody i wiele innych atrakcji : przejażdżki na motorach i tzw. palenie gumy. W całej imprezie uczestniczyły również dzieci niepełnosprawne z Ośrodka Terapii Zajęciowej w Reczu. Nie zabrakło nam medali, nagród oraz tego co najpiękniejsze jest u dziecka a zwłaszcza jego uśmiechu.
Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim gościom, sponsorom, organizatorom i oby takich imprez było jak najwięcej czego sobie i innym życzymy.
DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.
Zima 2010
Użytkownik o nicku Ina przesłała mi filmik o ostatniej, srogiej zimie

Ponieważ zima owa już się skończyła (mam nadzieję), zdjąłem go z mojej strony co nie znaczy, że całkiem zniknął z sieci. Można go dalej oglądać tu
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowa fotografia
Pożyczka RRSO 0%